O mnie

Kim jestem? Człowiekiem z talentami i wadami. Z potencjałem do ciągłego rozwoju i doskonalenia. Ze słabościami, które motywują do zmiany. Człowiekiem w ciągłej podróży.

Jednym z ważniejszych punktów tej podróży były studia psychologiczne, które uświadomiły mi wiele mechanizmów, które rządzą naszymi działaniami, poszerzyły moją wiedzę i ukierunkowały dalszą drogę. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizację Wspieranie Rozwoju Osobowości.

I wspieram. Pracując jako trener, coach i psycholog biznesu.

W 2010 rozpoczęłam pracę jako trener wewnętrzny w międzynarodowej korporacji. Przez 6 lat wspierałam pracowników różnych działów i na różnych stanowiskach. Zakres prowadzonych szkoleń obejmował: komunikację, asertywność, standardy obsługi klienta i techniki sprzedaży, zarządzanie emocjami.  Szkoliłam menadżerów z zakresu efektywności osobistej, umiejętności kierowniczych, budowania zespołu, komunikacji w sytuacji zmiany, zarządzania stresem, profesjonalnej prezentacji i prowadzenia efektywnych spotkań.

Kolejnym ważnym punktem w podróży było spotkanie z coachingiem. Zakochałam się… Ukończyłam Szkołę Coachów Biznesu w Grupie SET (pod okiem certyfikowanych przez ICF coachów) oraz Szkołę Coachingu Grupowego i Zespołowego w Pracowni Coachingu NOVO. A w kolejnych latach roczny Trening Zen Coachingu, prowadzony przez Tine Vindeløv i Kåre Landfald’a (twórcę Zen Coachingu), zakończony międzynarodową certyfikacją. Zen Coaching wykorzystuję w pracy z klientami indywidualnymi oraz podczas prowadzonych przeze mnie warsztatów. W kolejnych latach ukończyłam szkolenia pogłębiające – Zen Coaching Deepening. Asystuję w kolejnych edycjach Treningu Zen Coachingu w Polsce.

W latach 2015-2016 wspólnie z Małgorzatą Leduchowską (świetną trenerką i coachem) zorganizowałyśmy wyprawy rozwojowe – Zen coaching w drodze, bazujące na metodzie Zen Coachingu i Coachingu w Drodze. Możesz poczytać o nich tutaj: Spotkanie ze sobą w Górach Świętokrzyskich (maj 2015), Bieszczadzka wyprawa po ODWAGĘ (październik 2015), Bieszczadzka wyprawa po PRZEBUDZENIE (marzec 2016) i Wyprawa po SWOJĄ DROGĘ w Kazimierzu Dolnym (sierpień 2016).

Mam doświadczenie w projektach teambuildingowych. Prowadziłam również szkolenia dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z zakresu zarządzania sobą w czasie i autoprezentacji oraz dla studentów studiów podyplomowych Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Od października 2016 roku pracuję jako trener, coach i psycholog biznesu w firmie szkoleniowej 4GROW. Tu mnie znajdziecie! 🙂

Prywatnie dużo czytam, nie tylko książki o rozwoju osobistym i coachingu. Czasem odrywam się od nich na rzecz dobrej powieści. Praktykuję jogę, medytuję i maluję mandale. Jestem wegetarianką. Ważna jest dla mnie ekologia i minimalizm. Uwielbiam podróże, górskie wędrówki i odpoczynek nad morzem. Piszę bloga, artykuły, może a w planach jest książka.