Dostawa towaru

Wysyłka i zwroty
Wszystkie produkty wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych od złożenia zamówienia, z zastrzeżeniem weryfikacji płatności. W momencie wysyłki otrzymasz e-mail z potwierdzeniem wysyłki z przewoźnikiem i informacjami śledzenia zamówienia. Możesz śledzić to na stronie Express. Jeśli nie otrzymasz informacji o śledzeniu w ciągu 3 dni, sprawdź swoją skrzynkę ze spamem lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.
Informacje o dostawie obejmują imię i nazwisko, poprawny adres, adres e-mail, kod pocztowy i numer telefonu. Jeśli adres lub numer telefonu jest nieprawidłowy, nie otrzymasz przedmiotów, będziesz odpowiedzialny za zgubione przedmioty. Więc proszę ponownie sprawdź adres wysyłki i upewnij się, że jest ktoś, kto podpisze paczkę.
Jak zwykle, otrzymasz paczkę w ciągu 5 do 7 dni roboczych.

Powrót
Wszystkie produkty są kontrolowane pod względem jakości. Jeśli z jakiegoś powodu jesteś niezadowolony ze swojego zakupu, możesz skontaktować się z nami przez e-mail lub najpierw porozmawiać z nami przez Internet.
Upewnij się, że zwrócisz się o autoryzację zwrotu towaru w ciągu 30 dni od otrzymania w celu zwrotu pieniędzy. nasz zwrot w odpowiednim czasie nienoszonych, niemytych lub wadliwych przedmiotów powinien obejmować opakowanie dostawcy i tagi i musi być w takim samym stanie, w jakim został odebrany. Zwroty, które są uszkodzone, zabrudzone lub zmienione, nie mogą zostać przyjęte, a my nie przyjmujemy zwrotu pieniędzy.
Po otrzymaniu przesyłki, którą wyślemy, dokonamy zwrotu pieniędzy w ciągu 12 do 24 godzin, tak jak zwykle, aby otrzymać go, od 5 do 25 dni roboczych.

Wymiana na konto
Wnioski o wymianę należy składać w ciągu 7 dni od otrzymania zamówienia. Proszę najpierw skontaktować się z nami. Określ element wymiany i nowy model lub rozmiar w wiadomości e-mail do centrum obsługi klienta. Przedmioty muszą być w oryginalnym stanie i nie powinny być akceptowane jako zwrot. Jeśli chcesz wymienić swój zakup, koszty wysyłki za wymianę również należą do obowiązków klientów. Po otrzymaniu przesyłki dokonamy wymiany tak szybko, jak to będzie możliwe.
Powrót