Spotkanie ze sobą w Górach Świętokrzyskich

W dniach 30-31 maja razem z Małgosią Leduchowską poprowadziłyśmy warsztat zatytułowany „Spotkanie ze sobą”, który odbył się w malowniczych Górach Świętokrzyskich, w Wilkowie koło św. Katarzyny i w drodze na św. Krzyż.

Pierwszy dzień to warsztat prowadzony przeze mnie w oparciu o podejście zen coachingu. Co się na nim działo? Przede wszystkim doświadczaliśmy bycia w chwili obecnej. Żeby spotkać się ze sobą, skontaktować się z pragnieniami swego serca, trzeba się przede wszystkim zatrzymać. Zatrzymać się i skierować uwagę na to, co jest. Pobyć z tym, posłuchać, popatrzeć, poczuć.

Po tym zanurzeniu w byciu, uczestnicy z większa świadomością siebie mogli przyjrzeć się temu, jak wyglądają ich spotkania ze sobą, kiedy mają dobry kontakt z sobą, a kiedy nie chcą się ze sobą spotkać.

Czym jest dla Ciebie spotkanie ze sobą?

Kiedy chętnie spotykasz się ze sobą a kiedy unikasz tego spotkania?

Co byś zyskał, gdybyś spotkał się w tych sytuacjach ze sobą?

Drugi dzień spędziliśmy w drodze na św. Krzyż, pracując w podejściu coachingu w drodze, opracowanym przez Małgosię. Dzień przyniósł dużo refleksji, wskazówek, wglądów.

Wkrótce kolejne warsztaty, informacje będą pojawiać się w Aktualnościach. A dziś zobacz, jak było w Świętokrzyskich na Spotkaniu ze sobą:

domki
ja i domek
buty

a daleka
w górach
na sw krzyz
widok